GLASS & CERAMICS / Ceramics / Katt-kanna 12409235
nr 1240 9235
Katt-kanna
Hummel. Height: 21, wear, minor cracks.
Hummel. Höjd: 21
Condition: slitage, nagg
300
SEK 600
Monday Mars 11 2019
at 19:07:22
100 kr
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)